Prywatny detektyw a legalność podsłuchów.

Czy prywatny detektyw może zakładać podsłuchy? To pytanie budzi wiele kontrowersji i wątpliwości. Świat detektywistyczny kojarzy się z tajemniczymi operacjami, skrytymi śledztwami i technologią, której zwykły człowiek nie używa na co dzień. Jednak, gdy mówimy o zakładaniu podsłuchów, wkraczamy w obszar, który podlega pewnym ograniczeniom prawnym.

Rodzaje podsłuchów w sklepach detektywistycznych.

W sklepach detektywistycznych wyróżniamy:

  • podsłuchy działające na zasadzie GSM, gdzie w środku umieszczona jest karta sim – dzwonimy i słyszymy dźwięki w koło urządzenia,
  • podsłuchy w formie rejestratorów dźwięku, najczęściej jako pendrive. Nagrywamy dźwięki a następnie odsłuchujemy na słuchawkach albo w komputerze.

Uprawnienia detektywa do zakładania podsłuchów.

Prywatny detektyw nie ma szczególnych uprawnień i pozwoleń do zakładania podsłuchów. Co do zasady, podsłuchując, może narazić się na odpowiedzialność karną. Jednak, każdy detektyw może doradzać jak nagrywać czy podsłuchiwać. Tak samo czynią nasi detektywi z Warszawy prowadząc dodatkowo sklep detektywistyczny.

Sąd a legalność podsłuchów.

Jak Sąd podchodzi do kwestii nagrań z podsłuchów? Trudno jest odpowiedzieć na to pytanie. Wszystko zależy od konkretnej sprawy. Jeśli żona nie mogła w inny sposób udowodnić przemocy, to prawdopodobnie Sąd uzna takie dowody. Jednak pamiętaj, warto uzyskać poradę dobrego adwokata. Nie słuchaj internetowych doradców.

Sklep detektywistyczny Warszawa.

Detektywi Monika i Krzysztof pracują w branży od 2006r świadcząc skuteczne usługi detektywistyczne. Od tego samego roku doradzają w kwestii podsłuchów, kamer szpiegowskich czy lokalizatorów GPS. Te akcesoria detektywistyczne sprzedają oraz wypożyczają.

Chcesz wiedzieć więcej o ofercie podsłuchów? Zadzwoń +48 502 492 132 lub kliknij: sklep detektywistyczny.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Monika
Kobieta kobieta DETEKTYW
Agnieszka
Asystentka Detektywa
Krzysztof
Prywatny Detektyw Żyrardów od 2006r