Kobieta i rozwód. Jak kobieta detektyw może pomóc w rozwodzie?

Rozwód jest jednym z najtrudniejszych doświadczeń, które kobieta może przejść. To proces, który może być pełen emocji, wyzwań i zmian. Właśnie dlatego ważne jest, aby kobiety wiedziały, że nie są same i że istnieją sposoby radzenia sobie z tą trudną sytuacją. W poniższym artykule wskażemy gdzie szukać wsparcia w kwestii rozwodu z perspektywy innych kobiet oraz wskażemy jak detektyw może pomóc w rozwodzie.

Detektyw kobieta i rozwód Warszawa.

Warszawa, jako centrala agencji detektywistycznej przyjmuje kilka spraw tygodniowo od kobiet, które zmagają się ze zdradą i szukają detektywa od zdrad, który nie tylko ją potwierdzi ale dostarczy dowodów zdrady do rozwodu. Takim detektywem jest Monika Matyszczak – specjalistka od zdrad od 2006r.

Rozwód z orzeczeniem winy czy bez orzeczenia ?

Kwestie orzekania winy w pierwszej chwili stają się ważne i utrudniają logiczne myślenie. Z doświadczenia klientek biura detektywistycznego oraz mojej wiedzy prawnej wiem, że nie zawsze warto upierać się przy winie. Kwestie alimentów na żonę to nie zawsze taka łatwa sprawa jak wskazują internetowi doradcy. Gdzie kobieta może uzyskać poradę w zakresie udowadniania winy w rozpadzie małżeństwa? Oczywiście, że u dobrego prawnika rozwodowego.

Jak wybrać prawnika do rozwodu?

Jako doświadczona kobieta detektyw polecam wybrać adwokata do rozwodu, który nie będzie za dużo obiecywał i już na poradzie prawnej w zakresie rozwodu będzie namawiał do ugody z ugraniem większej kwoty alimentów czy wspólnego majątku. To nie Ameryka. Nie wszystko da się wygrać i wycisnąć ostatniej złotówki ze zdradzającego męża. Realizm i jeszcze raz realizm.

Czy zbierać dowody na zdradę do rozwodu?

Oczywiście, że tak. Sama wiedzy na temat zdrady nie wystarczy. Musisz mieć dowody – zdjęcia, nagrania video i zeznania świadków. Wiadomo, że w tym może pomóc kobieta detektyw od zdrad ale samemu też można dużo zdziałać.

Wyżej pisałam, że warto ugodowo podchodzić do rozwodu a teraz każe zbierać dowody. Dziwne? Nie. Otóż chcesz pokoju? To przygotuj się na wojnę. Ta stara maksyma sprawdza się przy negocjacjach rozwodowych. Twój mąż będzie walczył. Zdjęcia w objęciach kochanki uzyskane od prywatnego detektywa z Warszawy oraz dane kochanki by wezwać ją na świadka mogą osłabić jego siły 🙂

Jak detektyw może pomóc w rozwodzie?

Na to pytanie odpowiem, jak ja, kobieta detektyw pomagam w rozwodzie:

  • Analiza sprawy klienta „porady na zdrady” – przede wszystkim wskazuję czy warto wynająć detektywa do sprawy rozwodowej. Dzięki wnikliwej analizie wiem jakie środki dobrać aby udowodnić zdradę.
  • Dobór akcesoriów szpiegowskim – podsłuch ? lokalizator GPS? Sprzedajemy i wypożyczamy. Wiem wiem, ktoś powie, że podsłuchiwanie jest nielegalne. Ja jednak podpowiem kiedy jest a kiedy swobodnie możesz to zrobić nie narażając się na odpowiedzialność karną.
  • Obserwacja zdradzającego męża (żony też obserwujemy) – najważniejszy etap pracy pani detektyw. To żmudna robota agencji detektywistycznej. Dyskretnie obserwujemy i wykonujemy zdjęcia oraz nagrania.
  • Raport detektywistyczny. Najgorsze rzecz w pracy detektywa pracującego w terenie. Czasami cały dzień się schodzi na napisaniu dobrego raportu detektywistycznego. Ale przemyślany raport to większe szanse podczas rozprawy rozwodowej.
  • Zeznania detektywa w sądzie. Podczas rozprawy rozwodowej detektywi występują jako świadkowie. Strona przeciwna – mąż i jego Adwokat na pewno będą starali się obalić zdobyte dowody a zeznania świadka uznać za mało wiarygodne. Nasi detektywi wiedzą jak zeznawać. Po prostu zeznają prawdę 🙂

Kobieta i rozwód cena.

Przystępując do rozwodu musisz spodziewać się wydatków. Detektyw cena ? To wydatki rzędu – 2700-7000 zł. Do tego dochodzi wynagrodzenie adwokata rozwodowego. To podstawowe koszty rozwodowe.

Kobieta i rozwód. Grupa wsparcia.

NA portalu Facebook została utworzona grupa: „Kobieta i Rozwód” Kliknij: https://www.facebook.com/groups/835624210527843 Grupa wsparcia w zakresie rozwodu, zdrady i porad prawnych z nimi związanymi. Ważne jest to, że jest to grupa prywatna by chronić dane uczestniczek oraz, że jest wyłącznie dla kobiet. Co ważne, w grupie będzie można uzyskać zniżki na zakup akcesoriów do wykrycia zdrady oraz samych usług detektywistycznych.

Kontakt do detektywa od rozwodów.

Jestem doświadczoną kobietą detektyw z Warszawy. Działam na terenie woj. mazowieckiego, łódzkiego i lubelskiego. Moją pracę wspiera zespół biura detektywistycznego oraz prywatny detektyw z doświadczeniem od 2006r – detektyw Krzysztof.

tel:+48535440037 Monika Kobieta Detektyw

Strona kobiety detektyw od zdrad małżeńskich.

tel:+48535440037 Krzysztof Detektyw Warszawa

Posiadamy oddziały w kilku miastach.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Monika
Kobieta kobieta DETEKTYW
Agnieszka
Asystentka Detektywa
Krzysztof
Prywatny Detektyw Żyrardów od 2006r