Jak wybrać dobrego detektywa od zdrad?

Zdobycie dowodów zdrady warto zlecić profesjonaliście. Jak wybrać skutecznego detektywa w Warszawie, który ma dobre opinie i doświadczenie w wykrywaniu zdrad? Poniżej kilka słów na temat wyboru agencji detektywistycznej dowody zdrady.

Detektyw od zdrad Warszawa.

W Warszawie jest bardzo dużo biuro detektywistycznych, które ogłaszają się jako detektywi dowody zdrady. Te usługi świadczą też kobiety detektyw posiadające licencję prywatnego detektywa. Wszyscy detektywi reklamują się jako doświadczeni detektywi od zdrad małżeńskich i partnerskich.

Jak sprawdzić legalność agencji detektywistycznej?

Wybór firmy detektywistycznej zacznij od zweryfikowania czy posiada ona wpis do rejestru firm detektywistycznych MSWIA – https://www.gov.pl/web/mswia/rejestr-przedsiebiorcow-wykonujacych-dzialalnosc-regulowana-w-zakresie-uslug-detektywistycznych4 Pod tym linkiem znajdziesz aktualne dane oraz co najważniejsze – kiedy powstała agencja detektywistyczna.

Powyższą datę porównaj z danymi na stronie wybranego biura detektywistycznego z Warszawy. Jeśli Twój detektyw na zdrady piszę o wieloletnim doświadczeniu a wpis ma od roku, to powinna zapalić się czerwona lampka.

Licencja detektywa.

Aby pracować jako prywatny detektyw należy mieć licencję. Poproś detektywa o jej okazanie lub skan na email. Na licencji jest data wydania co również pokazuje ile detektyw od zdrad ma doświadczenia. Jeśli ktoś odmawia pokazania licencji detektywa to zrezygnuj ze współpracy.

Czy detektyw od zdrad musi znać prawo?

Oczywiście, że lepiej by było aby dobry detektyw od zdrad w Warszawie posiadał wiedzę prawną. Jeśli jego usługi detektywistyczne to dowody na zdradę, to znajomość prawa w kwestii robienia zdjęć, używania podsłuchów czy legalności obserwacji osób i miejsc jest bardzo przydatna.

Niektóre biura detektywistyczne reklamują, że zdobycie dowodów przez detektywa to gwarancja wygrania sprawy rozwodowej lub, że dowody od detektywa są niepodważalne w sądzie. NIE UFAJ TAKIM DETEKTYWOM !!!!

Umowa detektywistyczna.

Agencje detektywistyczne w Polsce muszą podpisywać umowy. Przeczytaj ją przed podpisaniem a najlepiej poproś o wysłanie na bezpieczny email. Gdy detektyw zasłania się tajemnicą i nie chce jej wysłać, to zrezygnuj z takiego detektywa.

Czy detektyw musi mieć biuro stacjonarne?

Sprawa jest bardzo dyskusyjna. Jednak lepiej jest aby detektyw miał przynajmniej jeden lokal, gdzie klient może przyjść i swobodnie przedstawić swój problem. Kobieta detektyw Warszawa ma biuro detektywistyczne w centrum Warszawy.

Wybór cennika pracy detektywa.

Jeśli uważasz, że dobrym wyborem w kwestii udowodnienia zdrady będzie tani detektyw, to dwa razy zastanów się nad wynajmowaniem takowego specjalisty. Jednak uważaj też na cennik usług detektywistycznych, w których detektyw podaje kosmiczne kwoty, lub twierdzi, że za 10 tysięcy będzie pracował miesiąc lub dwa. Także zwróć uwagę na gdy detektywa podaje cenę 200 zł za jedną godzinę ale przy podpisywaniu umowy zwiększa ją do 300-400 zł bo twierdzi, że w Twojej sprawie potrzeba więcej pracowników.

Detektyw do dobry świadek w sądzie ?

Jeśli wybierzesz doświadczonego detektywa, to jego zeznania mogą przybliżyć Cię do wygrania sprawy i wykazania wyłącznej winy małżonka – żony lub męża. Jednak, jeśli trafisz na początkującego prywatnego detektywa, to może on pogrążyć Cię w sądzie a jego zeznania zniweczyć zebrane dowody. To samo się tyczy, gdy zamiast detektywa pracującego nad Twoją sprawą do sądu stawi się właściciel agencji detektywistycznej, które nie dział dla Ciebie i nie zna wszystkich szczegółów prowadzonego śledztwa.

Wybierając dobrego detektywa od zdrad zadzwoń do kilku agencji i wybierz tego, który obiecuje mniej cudów. Następnie postępuj wg powyższych wskazówek. Masz pytania? Dzwoń śmiało.

Monika Matyszczak – detektyw od zdrad / specjalistka od dowodów na zdradę od 2006r / kobieta detektyw z doświadczeniem / w latach 2011-2023 właścicielka kobiecego biura detektywistycznego FEMINA.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Monika
Kobieta kobieta DETEKTYW
Agnieszka
Asystentka Detektywa
Krzysztof
Prywatny Detektyw Żyrardów od 2006r