Ile kosztuje wynajęcie detektywa w Warszawie?

Cenniki biur detektywistycznych w Warszawie są zróżnicowane, bo to ile kosztuje prywatny detektyw w stolicy zależy od kilku czynników. Zapraszamy do zapoznania się z naszym wpisem na temat „Detektyw Warszawa cena – detektywi Warszawa cennik usług detektywistycznych”

Zawód detektyw a prowadzenie firmy detektywistycznej.

Detektyw to zawód ustawiony ustawą o usługach detektywistycznych. Pracując w charakterze prywatnego śledczego można być zatrudnionym w profesjonalnej agencji detektywistycznej lub samemu założyć działalność gospodarczą w zakresie usług detektywistycznych.

Prowadzenie firmy detektywistycznej w Warszawie to nie tylko wymogi formalne określone ustawą jak prowadzenie rejestru umów, rejestru ich realizacji ale także konieczność wykupu OC, opłacenia biura stacjonarnego oraz koszty składek ZUS i podatki. To powoduje, że nie zawsze opłaca się zakładać własnej działalności. Ryzyko jest dużo. Nie zawsze uda zdobyć klienta a pozyskanie go bardzo dużo kosztuje. Marketing usług detektywistycznych w internecie to poważny koszt w każdej firmie detektywistycznej.

Detektywi Warszawa cena wg stawek godzinowych.

Podstawowa forma wynagradzania pracy detektywa to stawka godzinowa. Średnio, dobry detektyw w Warszawie zarabia około 150-200 zł za jedną godzinę. Taka cena pracy detektywa występuje gdy prowadzi firmę.  Inne koszty, które mogą spotkać klienta polecanej agencji detektywistycznej w Warszawie, to przede wszystkim wydatki na paliwo oraz na wejścia do restauracji, hoteli czy opłata za parkingi i użycie taksówki.

Detektyw Warszawa cena wg dniówek.

Cześć warszawskich biuro detektywistycznych woli pobierać wynagrodzenie na zasadzie „dniówki” nie zawsze jednak informując w umowie detektywistycznej czy chodzi o 8, 10 czy 12 h pracy w ciągu dnia. Ile mniej więcej kosztuje dniówka skutecznego detektywa? Zazwyczaj kwoty są pomiędzy 1600 a 2500 zł.

Ile kosztuje doświadczony detektyw od zdrad?

Zbieranie dowodów na zdradę to chleb powszedni prawie każdej agencji detektywistycznej. Nawet, te które specjalizują się w sprawach gospodarczych czy karnych, przyjmują zlecenia udowodnienia zdrady.

Cena detektywa zależy od ilości osób zaangażowanych w pracę. Mimo obietnic biura detektywistycznego podczas spotkania na podpisanie umowy o większej obsadzie detektywów, najczęściej pracuje jeden detektyw. Najgorsze rozwiązanie to takie, gdzie firma detektywistyczna zleca śledzenie osób podwykonawcom. Podnajęty tani detektyw nie zawsze mocno angażuje się w realizację zlecenia detektywistycznego.

Ile kosztuje detektyw 24?

Detektyw 24 czy agencja detektywistyczna 24 nie zawsze jest potrzebna. To generowanie kosztów usługi detektywistycznej przez nieuczciwych detektywów w Warszawie. Doświadczony detektyw nie będzie działał wtedy kiedy nie trzeba. Śledzenie 24 h na dobę? Nie, jeśli możemy pracę detektywa wspomóc lokalizatorem gps czy podsłuchiwaniem. O cenniku akcesoriów detektywistycznych porządna agencja detektywistyczna wspomni podczas porady detektywistycznej.

Kobieta detektyw cena.

Kobiece biura detektywistyczne w Warszawie pojawiły się, gdy weszła deregulacja zawodu detektywa i każdy może zostać prywatnym detektywem. Jedną z pierwszych kobiet detektyw jest Monika z agencji detektywistycznej FEMINA. Cennik kobiety detektyw jest taki sam jak panów detektywów. Pani detektyw to dobre rozwiązanie gdy potrzeba sprytu i kobiecego wdzięku.

Ile kosztuje para detektywów?

Cena za dwóch detektywów lub parę – pan i pani detektyw może być wyższa niż za pojedynczego prywatnego detektywa. W Warszawie detektyw Monika i detektyw Krzysztof są polecani dla klientów, którym zależy na profesjonalizmie. Cena dwójki detektywów jest wtedy lekko podwyższana ale nie zawsze – często pan i pani detektyw pracują w tym samych stawkach.

Cennik detektywa poza Warszawą.

W przypadku obserwacji poza obszarem Warszawy, czyli tzw. wyjazdówka na działania w Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku lub Zakopanym to koszt znaczny i wtedy cena pracy detektywa wynosi minimum 2000 zł za dzień pracy. Jednak gdy sprawa dotyczy zdobycia dowodów zdrady to warto ponieść większy koszt usługi detektywistycznej – te koszty detektywa na pewno się zwrócą w postaci wygranej sprawy rozwodowej.

Tani detektyw bez licencji.

Bez licencji to nie prywatny detektyw. Należy uważać na oferty, tzw. tani detektywów Warszawie. Tak samo na biura detektywistyczne, które nie chcą podpisać umowy. Także uważaj na agencje detektywistyczne w Polsce, które nie chcą wysłać umowy oraz cennika pracy detektywa na Twój adres e-mail.

Ile kosztuje testerka wierności.

Testerzy wierności to nowość, która przyszła z zagranicy. Koszty ich pracy to często wprowadzenie klienta w błąd. Testujący wierność reklamują się, że przeprowadzą próbę wierności męża, żony, partnera lub partnerki a najczęściej klient płaci za śledzenie swojej drugiej połówki.

Koszt konsultacji u detektywa.

Przed wynajęciem prywatnego detektywa warto spotkać się na poradę detektywistyczną zawierającą wstępną poradę prawną oraz w przypadku dowodów do rozwodu również porady na zdrady.

Koszt konsultacji w siedzibie biura detektywistycznego to mniej więcej 150-300 zł. Średnio za 200 zł uzyskasz wiele cennej wiedzy oraz poznasz koszty usług detektywistycznych.

Pamiętaj, detektyw spotka się w każdym miejscu wyznaczonym przez Ciebie ale warto zwrócić uwagę, czy detektyw ma biuro stacjonarne. Wiele agencji detektywistycznych posługuje się wirtualnymi adresami.

Zadzwoń do kobiety detektyw i poznaj cennik usług detektywistycznych. Telefon 535 440 037.

Współpracujemy z detektyw Warszawa – Krzysztof Matyszczak. Biuro detektywistyczne MAXIMUS

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Monika
Kobieta kobieta DETEKTYW
Agnieszka
Asystentka Detektywa
Krzysztof
Prywatny Detektyw Żyrardów od 2006r