Czy lokalizator GPS pomaga zdobyć dowody zdrady ?

Kiedy w związku pojawiają się objawy zdrady, zazwyczaj szybko chcemy zdobyć potwierdzenie wierności aby wiedzieć czy w dalszym ciągu możemy ufać naszemu mężowi, żonie czy partnerowi. Takie sprawdzenie wierności mogą zapewnić lokalizatory GPS ale także podsłuchy oferowane przez detektywów oraz profesjonalne sklepy detektywistyczne. Czy GPS to dobre urządzenie? Jakie kupić oraz jak go używać podpowiemy w niniejszym wpisie.

Co to jest lokalizator GPS?

Bez technicznego żargony, lokalizator GPS to urządzenie, które podaje położenie samochodu, osoby lub rzeczy. Zazwyczaj, każdy GPS ma dedykowaną aplikację do bieżącego monitorowania oraz sprawdzania historii.

Jak wybrać dobry lokalizator GPS do auta?

Jak wybrać dobry lokalizator? Przede wszystkim zwróć uwagę na rozmiar urządzenia oraz pojemność baterii. Nie wierz internetowym sprzedawcom, że akumulator wytrzyma miesiące lub lata. Standardowy akumulator o pojemności 5000mAh pozwala na pracę przez mniej więcej 14 dni.

Czy można wykryć lokalizator GPS?

Usługa wykrywania lokalizatorów GPS to zadanie dla profesjonalistów. Jednym z nich jest nasz detektyw z Warszawy Krzysztof Matyszczak. Wcale nie tak łatwo wykryć nadajnik GPS ale nie jest to niemożliwe. Dlatego też, warto zapytać doświadczonego prywatnego detektywa gdzie ukryć sprzęt szpiegowski aby utrudnić znalezienie.

Gdzie ukryć lokalizator GPS?

Jak wspomniano powyżej są miejsca gdzie często nie powinno podkładać się lokalizatora GPS. Klienci naszej agencji detektywistycznej dostają profesjonalne wskazówki gdzie ukryć lokalizator GPS w aucie męża lub żony.

Anonimowy lokalizator GPS ze sklepu detektywistycznego.

Od dwóch lat, wprowadziliśmy do oferty sklepu detektywistycznego anonimowy lokalizator GPS. Jest to bezpieczne urządzenie, gdyż nie zawiera karty SIM jak większość urządzeń tego typu na rynku w Polsce. Jeśli sprzęt zostanie znaleziony, to trudno ustalić właściciela, bo nie ma wspomnianej karty SIM. Link do sklepu detektywa z Warszawy: ANONIMOWY LOKALIZATOR GPS.

Czy użycie lokalizatora GPS jest legalne?

Na temat legalności używania lokalizatora GPS do śledzenia aut lub ludzi wypowiada się co raz więcej osób, w tym prawników. Niestety, nie zawsze ta wiedza jest właściwa. Oczywiście, możesz narazić się na odpowiedzialność karną gdy auto nie należy do Ciebie ale gdy masz wspólnotę majątkową z mężem, to nawet gdy auto jest zarejestrowane na niego, to połowa auta należy do Ciebie.

Jeśli chcesz uzyskać poradę na temat legalności lokalizator GPS to zadzwoń do nas.

Czy lokalizator pomaga udowodnić zdradę?

Jeśli chcesz posiąść jakąś wiedzę, to tak, lokalizator GPS dostarczy Ci wiedzy na temat niewierności a przede wszystkim zweryfikuje prawdomówność Twojego partnera. Jeśli twierdzi on, że zostaje dłużej w pracy a aplikacja GPS pokazuje, że jest pod adresem znajomej, to masz potwierdzenie kłamstwo.

Jednak jeśli chcesz mieć dowody zdrady aby wystąpić o rozwód, to sama wiedzy z lokalizatora GPS nie wystarczy. Tu potrzebne są dowody zdrady jak zdjęcia czy nagrania. Te dostarczy Ci detektyw od zdrad.

W ty drugim przypadku, sprzęt namierzający staje się tylko narzędziem pomocniczym do dyskretnego i szybkiego zebrania dowodów niewierności.

Ile kosztuje dobry lokalizator GPS?

Rozpiętość cen lokalizatorów GPS jest szeroka. Czy tani GPS to dobre rozwiązanie? Wg nas, prywatnych detektywów, nie. Dlaczego? Ponieważ często oznacza to krótki czas pracy na baterii i słabą aplikację. Jako detektywi sprzedajemy najlepsze lokalizatory GPS wraz z kartami SIM lub bez. Ponad to, pomagamy z wgraniem aplikacji czy doradzamy gdzie umieścić sprzęt a aucie współmałżonka.

Czy detektywi podkładają lokalizatory GPS?

W internecie można znaleźć oferty biur detektywistycznych w Warszawie, które chwalą się podkładaniem GPS. Czy to robią? Wiemy, że często to tylko próba wyłudzenia pieniędzy bo okazuje się, że GPS odpadł albo został wykryty.

Detektywi dowody zdrady Warszawa

Jako kobieta detektyw od zdrad, używam dobrych lokalizatorów GPS. Wypożyczam je i sprzedaję współprowadząc sklep detektywistyczny. Bez tych urządzeń, wiele zleceń detektywistycznych byłoby trudne do zrealizowane a przede wszystkim zbyt kosztowne.

Zapraszam do skorzystania z naszych usług dostarczania dowodów na zdradę.

Monika +48 535 440 037. Zadzwoń i zapytaj ile kosztuje wykonanie usługi detektywistycznej z wypożyczeniem lokalizatora GPS.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Monika
Kobieta kobieta DETEKTYW
Agnieszka
Asystentka Detektywa
Krzysztof
Prywatny Detektyw Żyrardów od 2006r