KOBIETA DETEKTYW WARSZAWA

SKUTECZNY DETEKTYW W SPÓDNICY

Dowody zdrady

Detektywi Warszawa Dowody na Zdradę, Kobieta Detektyw Warszawa Dowody Zdrady, Usługi Detektywistyczne od 2006r

Zbieranie materiału dowodowego w zakresie zdrady to podstawowa usługa świadczona przez nasze Biuro Detektywistyczne z siedzibą w Warszawie. Jesteśmy Specjalistami od Dowodów na zdradę od 2006r. Przygotujemy pełnoprawny materiał dowodowy do sprawy o rozwód, podział majątku czy alimenty.

Nasi Detektywi skupiają się na wykonaniu zdjęć detektywistycznych lub nagrań video, które dokumentują zdradę, niewierność lub wskazują na brak lojalności partnera, partnerki lub męża/żony. 

Nasi Detektywi zeznają w Sądzie, bez względu na miejsowość. Współpracujemy ze skutecznymi i dobrymi Adwokatami/Kancelariami Adwokackimi z Warszawy i okolic. Skuteczna pomoc prawna to ważny element rozwodu i walki o alimenty.

Po zakończeniu zlecenia, klient Agencji Detektywistycznej dostaje sprawozdanie z materiałem dowodowym, który udało się zebrać w sprawie detektywistycznej. 

Przed rozpoczęciem współpracy, jako Detektywi wstępnie doradzamy prawnie, wskazując na czym polega praca Detektywa w zakresie udawadaniania niewierności oraz jakie dowody można zdobyć wynajmując nasze Biuro Detektywistyczne. Czasami są to zdjęcia wskazujące na wspomnianą nielojalność, systematyczność spotkań z inną osobą lub wyraźnie pokazujące łączące ich relacje. 

Nasza umowa detektywistyczna zawiera szczegółowy cennik oraz inne zapisy, takie jak, np. nadzór klienta nad wydatkami i kosztami usługi detektywistycznej. 

Nasza Agencja Detektywistyczna jest polecana wśród klientów oraz wśród dobrych prawników z Warszawy. 

Zapraszamy do kontaktu z Kobietą Detektyw i pozostałymi pracownikami firmy detektywistcznej. 

Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Agencja Reklamy