Specjalistki Od Zdrad Warszawa
Kobieca Agencja Detektywistyczna FEMINA
Tel: 535 440 037
Detektyw Warszawa, Detektywi Warszawa, Dobry Detektyw Warszawa
Cennik usług detektywistycznych Detektywa Warszawa - Kobiety Detektyw z Warszawy
Dobry i skuteczny Detektyw Warszawa - Skorzystaj z Usług Detektywistycznych Kobiety Detektyw Warszawa
Detektywi w Warszawie i Stawki Detektywa na terenie warszawskim. Zadzwoń do Kobiecej Agencji Detektywistycznej Warszawa

RODO

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH:

Właścicielem serwisu http://www.specjalistki-od-zdrad.pl/ jest Monika Matyszczak prowadząca działalność gospodarczą pod nr NIP 8212249926 i Regon 142688472, posiadająca wpis do rejestru usług detektywistycznych MSWIA o nr RD 22/2011.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Monika Matyszczak prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą FEMINA Monika Matyszczak z siedzią w Siedlcach, ul. Ściegiennego 9/15/66, oddział: ul. Domaniewska 47/10 w Warszawie z adresem do korespondencji: ul. Tużycka 8/6 Warszawa. 

Informujemy, że przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych osobowych dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania a także prawo do przenoszenia danych jeżeli ono przysługuje na podstawie art. 20 RODO poprzez wysłanie żądania listem poleconym na adres korespondencyjny Administratora. 

Przepisy prawne  w zakresie danych osobowych w przypadku osób wobec których prowadzone są czynności detektywistyczne:

DETEKTYW lub zatrudniający go przedsiębiorca przetwarza dane osobowe zebrane w toku wykonywania czynności, o których mowa w art. 2 ust. 1 ustawy o usługach detektywistycznych, bez zgody osób, których dane dotyczą, wyłącznie w zakresie realizacji usługi. - Art 28a Ustawy o usługach detektywistycznych.

Ograniczenia praw osób wobec których wykonuje się lub wykonywano czynności detektywistyczne na podstawie umowy ze Zleceniodawcą:

Zgodnie z art. 28c ustawy o usługach detektywistycznych, do przetwarzania danych osobowych zebranych w toku wykonywania czynności, o których mowa w art. 2 ust. 1 ustawy o usługach detektywistycznych, nie stosuje się przepisów art. 13 (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (RODO)) oraz art. 15 ust. 1 lit.a,c i g wspomnianego rozporządzenia.

Detektywi Warszawa - Agencja Detektywistyczna Kobieta Detektyw w Warszawie - FEMINA - wejdź na stronę Agencja Detektywistyczna Warszawa - Kobieta Detektyw

Detektywi Warszawa - Specjalistki Od Zdrad Kobiece Biuro Detektywistyczne FEMINA 

Detektywi Warszawa - Agencja Detektywistyczna Warszawa FEMINA - wszelkie prawa zastrzeżone. Strona wykonana przez Agencja Reklamy